31.1.2016 TJ Union Děčín – SK Březiny

31.1.2016 TJ Union Děčín – SK Březiny

By
15 května, 2018

Přátelský zápas Zimní turnaj 2016 – 2. kolo 31.1.2015       11.30            

Union – SK Březiny 2:1 (2:0) 

Branky Union: 3. Sobotka, 39. Galaš

Sestava: Zvolský – Humlíček, Fojt, Němec J, Bedrníček – Eichelmann, Brázdil (K), Kalaš, Sejkora  –  Očipka, Sobotka

Na střídání: Vyskočil, Syrovátka, Galaš

Trenér: Bedrníček st.

Asistent: Husák

Vedoucí mužstva: Eichelmann st.

Omluveni: Jeřábek, Bezouška

Absence: Mrváň

V dalším přípravném přátelském zápase nás čekal celek Březin, kterému jsme chtěli oplatit porážku z minulého ročníku zimního turnaje. Začátek utkání se nám nadmíru podařil. Už ve 2. minutě byl na levé straně před pokutovým územím faulován Sejkora. Přímý kop si postavil Očipka a míč z jeho kopačky, kroucený šikovně přímo na bránu, propadl hroznem hráčů a skončil v síti. Z hroznu vyběhl Sobotka a vehementně hlásil, že míč lízl hustou kšticí a gól tedy patří jemu 1-0. Není se co divit, měl od Housky za každou trefu slíbené pivo….

Rychlá branka nám ale vůbec nepomohla a přenechali jsme soupeři iniciativu. Ten nás začal přehrávat hlavně ve středu pole, hrál důrazný a běhavý fotbal, který našim hráčům vůbec nevoněl. Do tohoto marastu skvěle zapadl tragický sudí Hrubý, kterému se zápas úplně vymkl z ruky, a na hřišti se pořádně jiskřilo. Přátelský zápas to nepřipomínalo ani zdaleka, a kdyby se nejednalo o turnaj a pískal někdo jiný, nemohlo ani jedno mužstvo dohrát v plném počtu. Od nás by se minimálně Očipka, který nepřiměřeně reagoval na kriminální faul soupeře, musel sprchovat už v první půli.
Zvýšit na 2-0 se nám podařilo ve 39. minutě, kdy dostal do ulice míč Galaš a sám před gólmanem si věděl rady. Soupeř nás tlačil, ale dostával se pouze ke střelám ze střední vzdálenosti, které končily vedle nebo je s přehledem likvidoval Zvolský.

Ve druhé půli už nebyla převaha soupeře tak drtivá, ale stále to na hřišti vypadalo, že jsme si prohodili mistrovské soutěže. My jsme byli lepší snad jedině v kecání, protože v důrazu jsme se Březinám nevyrovnali, fotbalově také ne a o pohybu radši psát nebudu. „Pumpido“ v naší bráně se chtěl svým spoluhráčům zřejmě vyrovnat, tak v 51. minutě vyrobil takovou „mindu“, že by jí mohli ukazovat začínajícím brankářům jako odstrašující příklad. Lehký míč do koše zpracoval soupeři na vápně a nechal ho pohodlně zakončit do prázdné… 2-1. Naše trápení pokračovalo a za zmínku z naší strany už stojí snad jen pumelenice Brázdila, který ve vyložené šanci málem přestřelil ochrannou síť. Dalším stínem utkání je zranění Sobotky, který malinko začíná připomínat Rosického.

Tento report je krátký, jelikož naše mužstvo nepředvedlo tentokrát téměř nic a vychvalovat soupeře je nad mé síly. Jen bych rád apeloval na všechny naše hráče a obzvláště na „známé firmy“…. Proč pořád štěkáme na rozhodčí….píská hovno, ale my to nezměníme….štěkáme na soupeře, že hraje tvrdě
a že je mladej a co si to dovoluje, být u nás brzo a nedávat nám prostor…doprdele, tak jim taky naložme, ale držme u toho hubu. Vždycky tyhle slovní pozdravy na hřišti rozhodí akorát nás a pak hrajeme, to co hrajeme…tužku

Nejlepší hráči: Němec, Sejkora

 

Post By :

ZANECHTE KOMENTÁŘ