Mistrovské utkání Union – Plaston Šluknov

Mistrovské utkání Union – Plaston Šluknov

By
15 května, 2018

Mistrovský zápas – 14. kolo     25.3.2017      11.30           

Union – SK Plaston Šluknov  1:4 (1:2)

Branka Union: Huček

Sestava: Jeřábek – Eichelmann, Huček (K), Němec – Sejkora, Bezouška, Valenta, Mrváň – Očipka – Galaš, Murdych

Na střídání: Humlíček, Bedrníček, Sobotka, Kmoch, Syrovátka

Chyběli: Zvolský (omluven), Brázdil (nemoc), Kalaš, Štercl (zranění), Nedvěd (absence)

Trenér: Horáček

Asistent: Husák

Vedoucí mužstva: Eichelmann st.

Jarní premiéra nás nezastihla v optimálním rozpoložení, jak už nám naznačila předchozí dvě přípravná utkání. Počasí bylo optimální a i terén byl po zimě slušný, ale nás balón vůbec neposlouchal a hosté se od začátku utkání dostávali do tlaku. Nám dělalo problém si vyměnit víc jak dvě přesné přihrávky za sebou. V 10. minutě se hosté po Němcově zaváhání dostali do tutovky, ale Jeřábek nás podržel. Po čtvrthodině naší marné snahy se
dostat do zápasu přešli hosté středem před Jeřábka. Ten po kličce stáhl útočníka a musel tak čelit pokutovému kopu. Směr střely vystihl, ale gólu zabránit nedokázal 0:1. Naše snažení o vyrovnání bylo jalové a téměř jsme se nedostali na dostřel soupeřovi branky. Naše obrana musela být naopak neustále ve střehu, jelikož soupeř byl lepší na míči i mnohem agresivnější, než naši hráči a neustále hrozil útočnými výpady. Další závar před naší brankou skončil ve 37. minutě střelou do naší tyče, ale za minutu jsme již prohrávali o dvě branky. Soupeřova akce přes střed naší obrany byla zakončena přesnou trefou do naší branky 0:2. Naši hráči vytěžili z minima maximum, když v poslední minutě první půle snížili po přímém kopu Očipky a hlavičce Hučka na 1:2. Smutným
faktem bylo to, že některý z našich hráčů nebyl o poločase v kabině ani zpocený…. Dostali jsme se na dostřel a o poločase doufali, že se zvedneme a dokážeme se zápasem přeci jen něco udělat.

Ve 49. minutě jsme se tlačili do útoku, ale zapomněli jsme na zadní vrátka a soupeř šel po naší ztrátě ve třech proti dvěma. S přečíslením si poradil a naši tak opět ztráceli dva góly 1:3. Ještě v 52. minutě nebezpečně hlavičkoval Galaš, ale další branka už nám nebyla souzena. Zápas už jsme dohrávali v křeči a nedařilo se vůbec nic. Po další chybě Němce nás znovu podržel Jeřábek, aby vzápětí vytáhl trestný kop ze šibenice. Pět minut před koncem nás Šluknov dorazil čtvrtou brankou 1:4 a zcela po právu nám uštědřil výprask a i s úroky nám vrátil prohru z domácího hřiště.

Z jedné porážky se nepoděláme, zvlášť když jsme si na ně v Srbicích v zimě docela zvykli, ale všichni bychom očekávali mnohem větší zápal a bojovnost, i když se nedaří. Čekají nás z kraje jara další těžká utkání a musíme říct, že diváky, kterých přišlo celkem dost, jsme tedy na příště ničím nepozvali.

Hráč utkání Union: Jeřábek

 

Post By :

ZANECHTE KOMENTÁŘ