Mistrovský zápas – 25. kolo – TJ Union – Horní Podluží

Mistrovský zápas – 25. kolo – TJ Union – Horní Podluží

By
15 května, 2018

Mistrovský zápas I. B třída – 25. kolo 11.6.2016 13.30

Union – Čechie Horní Podluží 1:2 (1:1) Branka Union: Sobotka

Sestava: Jeřábek – Eichelmann, Humlíček., Němec J., Bedrníček – Sobotka, Kalaš, Brázdil (K), Sejkora
– Očipka, Galaš

Na střídání: Mrváň, Nedvěd, Zvolský, Syrovátka, Vyskočil, Valenta

Trenér: Bedrníček st.

Asistent trenéra: Husák

Vedoucí mužstva: Eichelmann st.

Chyběli: Němec M. (v práci), Bezouška (absence), Fojt (zranění)

Do branky se nám vrátil omilostněný Jeřábek a tak jsme do zápasu šli s nadějí v bodový zisk a chutí spravit si náladu po posledních dvou prohrách. Do první šance se dostal ve 13. minutě po přímém kopu Očipky Sobotka, ale hlavou mířil vedle. Ve 20. minutě našel opět Očipka z rohového kopu hlavu Eichelmanna, ale střela letěla doprostřed branky. Tyto dvě nevyužité šance nás mrzeli ve 24. minutě, kdy po sérii našich ztrát před pokutovým územím soupeř vystřelil a míč skončil po nešťastné teči Němce za Jeřábkovými zády 0-1. Za pět minut se nám podařilo vyrovnat. Bedrníček poslal z vlastní poloviny dlouhý míč, který Brázdil prodloužil do vápna na Sobotku. Ten na brankové čáře kouzlil s míčem a s pomocí tečujícího obránce dostal míč do sítě 1-1. Do poločasu byli pak hosté aktivnější. Nejprve nám zatrnulo po obrovské chybě Jeřábka, který rozehrával míč na nic netušícího Němce a podruhé překazil soupeři gólovou radost Sobotka, když hlavou na poslední chvíli odvrátil míč do
bezpečí po standardní situaci.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a v 50. minutě hlavičkoval po rohu Eichelmann, ale brankář si věděl rady. V 56. minutě vyslal ukázkově do šance Očipka Sobotku, ale ten sám před gólmanem vymýšlel lob, který byl pro brankáře lehkou kořistí a jeho otec v hledišti si mohl hlavu ukroutit. Po hodině hry šel Sobotka po Očipkově přesné přihrávce opět sám a tentokrát se trefil přesně, ale pomezní sudí viděl ofsajd. V 65. minutě se soupeři povedla pěkná akce přes střed naší obrany a útočník prostřelil Jeřábka střelou mezi nohama 1-2.

Snažili jsme se o vyrovnání a Očipka čtvrt hodiny před koncem opět vyslal ideálně Sobotku, ale tomu už nebylo souzeno a střelou na dlouhou nohu pálil nad branku. Za další minutu se dostal ke střele levou nohou Galaš, ale byla hodně slaboučká. Do poslední šance se dostal znovu Galaš v 84. minutě, ale jeho hlavička letěla vedle tyče.

Opět jsme tedy doma padli, ale hráči do zápasu dali vše a za tuto těsnou prohru se nemusí stydět. Na to, že oběma mužstvům šlo jen o umístění v tabulce, se hrálo poměrně od podlahy a Eichelmann po jednom
střetu v první půli, který odnesl zraněním, zase viděl rudě. Utkání by asi slušela remíza, ale soupeř byl produktivnější a našemu Sobotkovi, který odehrál výborný zápas, chyběl ve druhém poločase větší klid v koncovce. Závěr soutěže nám výsledkově nevychází, a jestli chceme zůstat v lepší polovině tabulky, musíme za týden v Dobkovicích zabrat, aby následná rozlučka měla správné grády….

Hráč utkání: Sobotka

Post By :

ZANECHTE KOMENTÁŘ