Union – FK Jílové

Union – FK Jílové

By
15 května, 2018

Zimní turnaj Srbice

28.1.2017     16.00            

Union – FK Jílové 0:8 (0:4)

Sestava: Jeřábek – Humlíček, Huček (K), Kalaš  – Eichelmann, Brázdil, Valenta, Mrváň – Očipka – Galaš, Bezouška

Na střídání: Bis, Zvolský, Kmoch, Syrovátka

Chyběli: Hampl, Sejkora, Kolman, Nedvěd, Němec M. (omluveni), Sobotka, Bedrníček (zranění), Němec J., Murdych (absence)

Trenér: Horáček

Asistent: Husák

Vedoucí mužstva: Eichelmann st.

Tentokrát se téměř všichni hráči, s kterými se na zápas počítalo, dostavili. Dokonce i trojice plesových tanečníků Eichelmann, Galaš a Očipka dorazila na sraz v použitelném stavu i díky tomu, že nad dvěma prvně jmenovanými visel oddílový trest a byli na plese bedlivě střeženi vedoucím mužstva. Změnu byl nucen dělat trenér oproti původně plánovanému rozestavení pouze v útoku. Na levou stranu obrany byl při zranění Bedrníčka nasazen Kalaš, který tuto nominaci na svůj „oblíbený“ post netrpělivě očekával už několik dnů předem a poslední dvě noci téměř nezamhouřil oko, jak se na utkání těšil.

Úvod zápasu s aspirantem na postup do Krajského přeboru jsme stejně jako před týdnem nezachytili. Už ve

3. minutě jsme prohráli hlavičkový souboj před pokutovým územím, míč propadl na neobsazeného hráče soupeře a Jeřábek, který v brance malinko zaspal, musel pro míč do sítě 0:1. Neuběhlo ani deset minut zápasu a na naší zadní tyč přiletěl další centr na volného hráče. S první střelou zblízka si Jeřábek ještě poradil, ale proti dorážce už neměl šanci 0:2. Po chvíli se dostal do šance po centru aktivní Galaš, ale hlavičkoval v tísni a byl ještě zřejmě penaltově faulován. Šance tak zůstala nevyužita a penalta se nepískala. V 15. minutě jsme inkasovali potřetí. Nepokrytý hráč na přední tyči zužitkoval centr ze strany a schylovalo se k debaklu 0:3. Naši hráči utkání nebalili, ale byli pod neustálým tlakem soupeře a především náběhy rychlonohých krajních hráčů nám dělaly velké problémy. Ve 28. minutě se Galašovi podařilo vystihnout rozehrávku soupeře, ale jeho střelu slabší levou dokázal gólman vytěsnit na roh. Do poločasu nás soupeř ještě jednou vyškolil, když akcí přes střed vyškolil naši obranu a nekompromisně vsítil 0:4. Těsně před pauzou se nám zdařil rychlý protiútok, který Galaš zakončil kličkou do vápna, ale střílel opět levou a gólman tak neměl příliš starostí.

Ani začátek druhé půle jsme si, po krátké pauze nepohlídali. Mrváň ve vápně fauloval a soupeř z penalty zvýšil na 0:5. Po hodině hry a špatném vyběhnutí Jeřábka to bylo 0:6. Po dalších deseti minutách jsme ztratili míč, když i skoro celá naše defenziva byla na polovině soupeře a následný rychlý protiútok jsme nestíhali pokrýt 0:7.
Poslední ránu nám soupeř ve druhém poločase, ve kterém jsme i v důsledku častých střídání a změnám rozestavení nebyli příliš nebezpeční, zasadil v poslední minutě, kdy rozebral celou defenzivu a upravil na konečných 0:8.

Výsledkově je to tak zatím obrovská bída, ale dopředu jsme žádnou hitparádou nepočítali a trenéři to zatím vidí pozitivně a neděláme z toho tragédii. Co nám jde tradičně lépe, jsou pozápasové rozbory. Tentokrát bylo posezení v klubové restauraci zpestřené šipkovým turnajem. Pravidla byla nekompromisní. Největší kopyto každé hry zvalo spoluhráče na tradiční kolečko. Svým vrhačským výkonem ostatní nejvíce potěšili Eichelmann s Jeřábkem a to hned dvakrát a jednou Galaš. Doufejme, že pohodu z restaurace přeneseme v mistrácích i na hřiště.

Nejlepší hráč Unionu: Galaš

 

Post By :

ZANECHTE KOMENTÁŘ