31.5.2015 Mistrovské utkání ROMA Děčín – TJ Union Děčín 1:5 /1:3/

31.5.2015 Mistrovské utkání ROMA Děčín – TJ Union Děčín 1:5 /1:3/

By
18 května, 2018

V neděli 31.5.2015 od 11:00 sehráli naši mladší žáci další vydařené utkání. Oproti předchozím dvěma zápasům nebyl i přes výsledné skóre průběh tak jednoznačný.

V prvním poločase se nám podařilo vstřelit dva rychlé góly. Jen díky zodpovědné hře v obraně jsme soupeře prvních 15 minut nepouštěli do vyložených šancí. Avšak i jim se podařilo po delším tlaku vstřelit gól na 1:2. Naši hráči však bleskově odpověděli a po krásné akci rozebrali obranu soupeře a Fišer dával do prázdné brány. Po rozehrávce soupeře skončil poločas.

Ve druhé půli nás soupeř zatlačil před naší bránu, ale gól se mu vsítit nepodařilo zejména díky skvěle chytajícímu Josefovi Červenkovi. Po deseti minutách jsme se z tlaku vydali do brejku a byl to gól Petra Serafína na 1:4.

Tímto gólem byl soupeřův tlak zlomen a začalo se hrát více ve středu hřiště. Kdy si šance vytvářeli obě strany, ale z gólu jsme se radovali již pouze my.

 

Hodnocení: Naši chlapci hráli velmi dobře jako jeden tým. Vyzdvihnout zaslouží zejména hráči v obraně Daniel Brejla a Petr Vejnar. Velmi dobrý výkon podal ve druhém poločase střídající Honza Spáčil, který si tak řekl o zařazení do příští základní sestavy.

 

Nejlepší hráči: Josef Červinka, Daniel Serafín, Daniel Brejla

Góly: Serafín 3, Fišer 2

 

Post By :

ZANECHTE KOMENTÁŘ