Aktuální informace

Předsedkyně oddílu – Yveta Jiránková, tel. 607 221 314

Hlavní trenér – Antonín Čajka, tel. 770 125 386, email: acajka@seznam.cz

Rozhodnutí založit v našem sportovním klubu oddíl házené je poměrně čerstvé a schválení tohoto projektu proběhlo na valné hromadě v 06/2018 na základě žádosti Antonína Čajky, který má také jako hlavní trenér tohoto sportu celý projekt na starost. 

 

Tréninky jsou v areálu Union Děčín a minimálně v prvním roce působení budou trénink společné s fotbalovou mladší přípravkou, zaměřené především na celkovou všestrannost a pohybové hry. 

 

Plánem je postupně vytvořit družstvo házené. V plánu je spolupráce s MŠ a ZŠ Na Pěšině, ZŠ Vojanova, ZŠ Jílové, ZŠ Libouchec, ZŠ Tisa, ZŠ Máchova. Cílem je vytvořit perfektní podmínky pro budoucí hráče a hráčky . Uvítáme kluky a holky v rozmezí od 6.- 9..let. Rádi přijmeme děti co prošli jiným sportem a z nějakého důvodu to nevyšlo, lze si vybrat. Cílem je i vybudování přípravky z dětí z mateřských školek z okolí (to bude závislé na počtu trenérů a přátel házené) Děčíně Bynov

 

Děti budou v tréninku trénovat kvalifikovaní trenéři a zkušení hráči. Lokalita Děčín Bynov by se mohla stát centrem sportu v Děčíně, má k tomu veškeré předpoklady – doprava z centra, ale i vše na trase,  Jílové, Libouchec, vybavenost, hřiště, vše je v těsné blízkosti. Rodiče budou mít velký výběr pro své děti . V případě dotazů jsme Vám k dispozici.