18.4.2015 mistrovské utkání FK Dolní Poustevna – TJ Union Děčín

D. POUSTEVNA – UNION 4 : 5 / 3 : 2 / Branky : BEZOUŠKA 2, GALAŠ 2 / 1 PK /, SEJKORA

sestava : JEŘÁBEK

VYSKOČIL, BRÁZDIL, FOJT, BEDRNÍČEK

EICHELMANN, BEZOUŠKA, BERNAT, SEJKORA

GALAŠ, OČIPKA

střídání.: 75¨MALEC za BERNATA 88′ MRVÁŇ za SEJKORU

V tomto utkání jsme chtěli odčinit prohru z Dobkovic. To se nám po dobrém výkonu podařilo. Změny v sestavě se osvědčili a mužstvo bojovalo celý zápas. Začali jsme náporem a už ve 3′ se dostal do šance Bernat, ale střílel vedle. V 6′ Galaš našel Eichelmanna ovšem střela šla opět vedle. V 10′ se dostali také ke slovu domácí, ale Jeřábek byl proti.
Očipka se v 18′ minutě uvolnil, ale jeho střelu brankař kryl. Běžela 20′ a UNION vedl 1 : 0. Sejkora nahrál na Očipku a ten prodloužil na BEZOUŠKU , který střelou ze 16m nedal brankaři šanci.

Jenže za 2′ bylo vyrovnáno, střela z uvnitř pokutového území skončila v brance 1 : 1.

V 25′ se uvolnil Očipka, ale jeho střelu zastavilo břevno. Ve 30′ kopali domácí pokutový kop za faul, který proměnili 2 : 1.

Po dvou minutách byl sražen brankařem Očipka a následný pokutový kop GALAŠ jistě proměnil 2 : 2.

Ovšem ve 36′ kopali hráči Poustevny trestný kop a centr hlavou proměnili v branku 3 : 2.

II. poločas začal naším náporem a v 52′ prodloužil hlavou BEZOUŠKA trestný kop Vyskočila 3 : 3.

Dále jsme měli převahu a po přihrávce Očipky trefil Galaš břevno. Pak zaúřadoval pomezní rozhodčí, který pustil dvoumetrový ofsajd a domácí hráč šel sám na brankaře, kterému nedal šanci 4 : 3.

Po této brance zvýšili naši hráči tempo hry a domácí nestíhali. Bylo otázkou času, kdy dáme gol. V 77′ Galaš z 1m nastřelil hlavou jenom brankaře. V zápětí Malec nastřelil břevno, už 3 v zápase.
Velký tlak byl korunován v 83′ , kdy SEJKORA po přihrávce Očipky prostřelil domácího brankaře a vyrovnal na 4 : 4.

Bojovali jsme dál a v 86′ GALAŠ doslova protlačil míč do branky 4 : 5.

Celé mužstvo zaslouží uznání za velmi dobrý výkon. Velmi dobře zahráli Očipka a Galaš a ve druhém poločase byl nejlepší Sejkora.