Union – Dolní Habartice 2:0 (1:0) Branky Union: Sejkora, Brázdil

Union – Loko Děčín 2:5 (0:3) Branky Union : Rohlíček 2

Sestava: Jeřábek (8), Zvolský(8) – Vyskočil (4), Fojt (5,5),
Němec (8), Bedrníček (5), Brázdil (6,5) – Bezouška (8), Kalaš (6), Sejkora (6), Šohaj (6), Mrváň

Pozn.: V závorce je známkování…. 1- nejhorší, 10 -nejlepší

Známkování je převzato od trenéra a může se lišit od případného známkování autora reportu….

Trenér: Malec

Asistenti: Bedrníček st., Kotlár

Chyběli: Eichelmann (dovolená), Humlíček (v práci), Vodička(?)

V sobotu 8.8.2015 byl odehrán na našem domácím hřištipřípravný turnaj, Memoriál Josefa Fridricha, pořádaný Lokomotivou Děčín. Hrálo se na 2x 30 minut a je třeba poznamenat, že počasí, které opět přepisovalo
rekordy ve výši teplot, turnaji vůbec nepřálo. Horko bylo nesnesitelné a před účastníky, zejména starších ročníků, je třeba smeknout.

V prvním utkání jsme opět nastoupili proti Habarticím a postupně jsme si vytvořili mírnou převahu. Hosté neustále hrozili brejky na hranici ofsajdu a několikrát při nás stálo štěstí, či těsné postavení mimo hru.
První branku vstřelil Sejkora po nezištné přihrávce Očipky. Jinak se hrál oboustranně útočný fotbal a výhru jsme
pojistili po nejhezčí akci zápasu až ve druhém poločase. Němec se středu hřiště rozehrál k lajně na Vyskočila

a ten poslal krásnou ulici do vápna Brázdilovi, pro kterého nebyl problém uklidit míč k tyči.

Po cca 20-i minutové přestávce a krátkém doplnění tekutin jsme nastoupili k druhému zápasu proti Lokotce. Vzhledem k průběhu tohoto utkání by se dalo polemizovat o tom, zda všichni hráči doplňovali tekutiny
pouze nealkoholické…..

Nemá cenu se nějak rozepisovat o naší hře, protože ta neexistovala a Jeřábek zapůjčený soupeři se v bráně se nudil, když jsme míč měli my a zahrál si slušné báčko, když míč držela Lokotka…. prostě katastrofa. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se pokusíme s výsledkem něco udělat, ale chytře a úsporně hrající soupeř byl proti

a vstřelením dalších dvou branek nám uštědřil pěknou lekci. Snížili jsme dvěma góly Rohlíčka.
První branku, na kterou mu nacentroval Malec, vstřelil ranou z „voleje“ a druhou po driblinku přes obranu soupeře.

Chuť jsme si šli spravit guláškem ve Hvězdě a po návratu na hřiště proběhlo vyhlášení výsledků …. Vzhledem k výsledku Loko – Habartice 1:9 jsme obsadili při rovnosti bodů druhé místo v turnaji, se kterým však nemůžeme být spokojeni.

Jako již tradičně se nám mnohem lépe dařilo v pocucávání piva po zápase na hřišti a následně v Trojkách, ale kvůli tomu jsme to nehráli….