Přípravný zápas 21.3.2015 SK Platon Šluknov – TJ Union Děčín

Sobota 21.3.2015 přátelské utkání SK PLASTON ŠLUKNOV – UNION 3 : 2 / 2 : 2 /

GALAŠ ZÁVĚŠICKÝ

střídali : MRVÁŇ , HUSÁK

omluveni :JEŘÁBEK, ZVOLSKÝ, KALAŠ, BERNÁT, SEJKORA
Branky : GALAŠ 2

Přátelské utkání s účastníkem I.A tř. jsme poprvé na jaře hráli na travnatém hřišti.Na nerovném terénu jsme začali lépe než domácí a už v 10′ měl GALAŠ šanci a o minutu později OČIPKA,ale branku nedali.V 15′ po výborné kombinaci Eichelmann – Vyskočil ,který přesně ve vápně našel GALAŠE a ten přízemní střelou otevřel score- 0 : 1.

Dál jsme měli územní převahu a už ve 22′ zvýšil po samostatné akci GALAŠ – 0 : 2.Pak přišli ke slovu i domácí a v 25′ dali gol /ofsajd ? /.Ve 33′ po chybě Bedrníčka Šluknovští vyrovnali – 2 : 2.Těsně před koncem poločasuBedrníčkovu střelu z 25m brankař s námahou vyrazil na roh.

Druhý poločas se hrálo “ nahoru dolu “.V 56′ GALAŠ nádhernou hlavičkou orazítkoval břevno domácích.Šance byly na obou stranách,ale úspěšní byli již jen domácí, kteří v 68′ využili nedorozumění mezi Malcem a Vyskočilem – 3 : 2.Šluknovští měli do konce utkání mírnou převahu,ale výsledek se už neměnil.
Celé mužstvo bojovalo a k remíze nebylo daleko.

Nejlepší hráči : GALAŠ , OČIPKA, VYSKOČIL.