Zimní turnaj Junior Děčín – TJ Union Děčín 8.3.2015

Eichelmann – Očipka – Závěšický

Galaš

střídali: Mrváň,Sejkora

branka: MRVÁŇ

Poslední utkání se nám vůbec nevydařilo.V I.poločase jsme stačili s mladými hráči z Junioru běhat a nepustili je do vyložené šance.Dobře jsme bránili,ale do útoku
jsme se moc nedostávali.Druhý poločas byl velkým rozčarováním.V 50′ faul v pokutovém území /Brázdil/ a následný pokutový kop Junior proměnil – 1:0.V 52′ zbytečný
faul /Brázdil/ další PK – 2:0.V 57′ opět zbytečný faul Bezouška/ třetí PK – 3:0.Naši hráči doslova přestali hrát a soupeř nás trestal dalšími brankami,které dával většinou
do prázdné branky.V 64′ -4:0, 66′ – 5:0, 75′ – 6:0, 80′ – 7:0.Potom jsme se osměnili i my a v 84′ dal jedinou naší branku MRVÁŇ.Druhý poločas nám vůbec nevyšel
a po 3 PK jsme už ani nebojovali.Jediný hráč chtěl hrát /GALAŠ / a to bylo málo.Nestačili jsme se silami celý zápas a dobře trenovaný hráči Junioru nás suveréně