Zimní turnaj – TJ Union Děčín – V.Březno 28.2.2015

sobota 28.2.2015     zimní turnaj   UNION – V.BŘEZNO   4:6 /0:1/

sestava:                             Jeřábek

Eichelmann      Očipka       Mrváň

Galaš

střídali: Závěšický,Bezouška,Zvolský,Sejkora
omluven: Fojt  /nemoc/

Vyrovnané utkání s účastníkem I.A třídy.První branka padla ve 30 min.0:1.Do konce poločasu jsme měli dvě šance,ale na rozdíl od soupeře jsme gol nedali.
Druhou půli jsme nezačali dobře a soupeř trestal 0:2.Pak jsme začali hrát i my a dostavily se i branky.V 55′ z trestného kopu se trefil BEDRNÍČEK 1:2.Začali jsme mít převahu a v 65′ BEDRNÍČEK proměnil PK  2:2.Měli jsme mírnou převahu,ale goly dával soupeř.Hrubé  chyby v rozehrávce a soupeř nám dal v 69′ a v 71′ goly 2:4.Přesto jsme se stále tlačili do
útoku a v 77’padla branka z kopačky ZÁVĚŠICKÉHO  3:4.Vzápětí opět hrubá chyba a soupeř trestal 3:5.Ale v 88′ OČIPKA využil zaváhání obránců 4:5.V 90′ hrál soupeř
v pokutovém území rukou,ale rozhodčí /Hrubý P./ tuto ruku velkoryse přehlédl.Naši hráči se schromáždili kolem HR,přestali hrát a soupeř bez problému dal gol 4:6.
Škoda prohry,měli jsme víc šancí než soupeř,ale ani ty největší jsme neproměnili – Galaš 3krát.