2.5.2015 TJ SK Markvartice – TJ Union Děčín

18 května, 2018

TJ SK Markvartice – TJ Union Děčín 3:2 (0:2)

V tomto utkání jsme nenastoupili v naší nejsilnější sestavě, ale přesto jsme byli po celý 1. poločas lepším týmem. Góly dávali Petr Fišer a Daniel Serafín. Oba dva po krásných útočných akcích. Kdy soupeř nebyl schopen pokrýt střed hřiště.

Ve druhém poločase trenér protihráčů reagoval změnou brankáře. Hromotluk chytající v 1. poločase se postavil do útoku a ihned byl na našich hráčích vidět respekt z jeho proporcí. Přesto jsme jim srdnatě vzdorovali, ale po nedorozumění obránce s brankářem si vstřelil náš Josef Červinka vlastní gól a to soupeře nakoplo. Bohužel se mu vzápětí podařilo stav srovnat na 2:2. Zbývajících 15 minut měl soupšř mírnou převahu i když i naši hráči si vypracovali pár gólových šancí. Bohužel v poslední minutě utkání se podařilo soupeři dát 3. branku a bylo po zápase.

Nutno po dotknout, že týmový výkon byl velmi dobrý a kdybychom v 1. poločase nespálili dvě tutovky, mohli jsme i vyhrát.

Nejlepší hráči: Jaroslav Ihnát, Daniel Herrera Maixner a Daniel Serafín