23.5.2015 Mistrovské utkání FK Verneřice – TJ Union Děčín

18 května, 2018

FK Verneřice – TJ Union Děčín 5:10 /2:5/

Další vydařený zápas jarní části sezóny, ve kterém chlapci potvrdili vzrůstající formu.

Ve 48 vteřině dal Jaroslav Ihnát gól po krásné akci na dva doteky 0:1. Od začátku jsme měli mírnou převahu, díky které jsme vstřelili do konce poločasu další 4 branky. Nejhezčích střela zápasu byl přímý kop Tristana Schieffera na 0:3, který ze vzdálenosti 12 metrů trefil břevno a od něj se odrazil míč za gólmanova záda. Soupeři se podařilo vsítit také dvě branky z protiútoků. Další jeho šance skvěle vychytal Pepa Červinka. Jeho chvíle ale měli přijít hlavně v druhém poločase.

Po výměně stran soupeř zabral a získal mírnou převahu, kterou se nám dařilo více méně úspěšně odrážet. Naopak jsme z protiútoku vsítili další dva góly. Náš brankář předváděl fantastické zákroky, ale nakonec musel 3x kapitulovat zejména po chybách v obraně, kdy se soupeř moc často dostával do přečíslení. Přesto jsme výsledek pohlídali a vstřelili soupeři ještě tři branky.

Zhodnocení: Náš tým předvedl druhý nejlepší výkon v sezóně a zaslouženě vyhrál vysoko 10:5.

Nejlepší hráči: Josef Červinka, Jaroslav Ihnát, Dan Serafín

Branky: Daniel Serafín 7, Jaroslav Ihnát 1, Tristan Joseph Schieffer 1, Petr Fišer 1