Turnaj Neštěmice 14.3.2015

Turnaj Neštěmice 14.3.2015

By
18 května, 2018

Dne 14.3.2015 proběhl turnaj v Neštěmicích. Náš tým žáků doplněný našemi nadějemi ze starší přípravky neudělal vůbec žádnou ostudu. I když jsme ve výsledku skončili až devátí, tedy předposlední.

V základní skupině jsme sehráli 4 utkání s FK Ústí nad Labem (2:3), Duchcovem 2003 (0:0), Mojžířem (0:1) a FK Neštěmice 2003 (1:2). Nejvíc nás mrzel zápas s FK Ústí nad Labem, kdy jsme brzy zaslouženě vedli 2:0, bohužel díky chybě v obraně jsme inkasovali zbytečný gól při naší rozehrávce a následně z rohového kopu. V závěru nás pak soupeř dorazil pěkným gólem ze střední vzdálenosti. Dalším smolným utkáním byl zápas s Mojžířem, kdy jsme byli dlouhou dobu lepším týmem, ale bohužel bez gólu. V poslední minutě se podařilo soupeři vstřelit šťastný gól a zbývající čas byl příliš krátký aspoň na vyrovnání.

Posledním zápas byl o konečné umístění na 9.-10. místě s Novosedlicemi. Tento zápas jsme jednoznačně vyhráli 6:3. Kdy jsme soupeře a jejich o dvě hlavy větší hráče než naši trenéři přehráli.

Nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Lukáš Trpkoš. Hned za ním byl Jaroslav Ihnát.

Celkově byl turnaj z našho pohledu úspěšný a organizačně dobře zvládnutý.

GÓLY: Serafín 3, Fišer 2, Kotlár, 2, Trpkoš 1, Ihnát 1

 

Post By :

ZANECHTE KOMENTÁŘ