První přípravné utkání vs STAP Vilémov

14 srpna, 2018

Union – STAP Vilémov 0:7 (0:3)

Těžšího soupeře jsme si na první přípravné utkání přát nemohli. Vilémovu se podařilo vstřelit branku již okolo desáté minuty, ale poté se naši hráči uklidnili a drželi soupeře na dostřel naší branky. Vyrovnat mohl po samostatné akci Murdych, ale střela mu nevyšla podle představ. Až dvě individuální chyby v samém závěru prvního poločasu nás připravili o přijatelný výsledek a soupeř se dostal do poločasového vedení 0:3.
Druhá půle už byla zcela v režii Vilémova a dalšími čtyřmi brankami nás smetli 0:7. Ve druhém poločase mohl čestnou branku po rohovém kopu vstřelit hlavou Galaš, ale mířil těsně vedle.