Třetí přípavné utkání proti ČSAD Libouchec

ČSAD Libouchec – Union 4:4 (1:0)
Branky Union: Murdych 3, Malowanyj

Sestava Union:
Jeřábek – Fojt, Rangl, Malowanyj, Humlíček – Bezouška, Čermák, Murdych, Serafín – Zvolský, Čurda

V sobotu 11.8. odehrál náš A tým další přípravné utkání. Soupeřem mu byl účastník 1.A třídy Libouchec. Vzhledem k dovoleným a pracovním povinnostem jsme na utkání odjeli pouze s jedenácti hráči. Pomoci nám přišel Aleš Čermák a celý zápas v poli byli nuceni odehrát i gólman Zvolský, dorostenci Serafín s Čurdou a opět nám z fotbalového důchodu přišel vypomoci i David Fojt.

Územní převahu měli domácí, ale v první půli z ní vyytěžili pouze jednu branku. V druhé půli vyrovnal Murdych a do vedení nás poslal Malowanyj. Po vyrovnání domácích nás Znovu poslal do vedení Murdych a na vyrovnání zareagoval další brankou. V poslední minutě vstřelili branku domácí a rozešli jsme se tak smírně 4:4.

V sobotu 18.8. od 17 hod přivítáme v generálce na novou sezonu celek Boletic a budeme doufat, že už se sejdeme v hojném počtu.